Kanlux, Elektroportal.pl - branżowy portal elektroinstalatorów i branży elektroinstalacyjnej

KANLUX

Kanlux S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Mała rodzinna firma zarejestrowana w 1989r. urosła w ciągu niespełna 24 lat do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa zatrudniającego w swoich spółkach kilkuset pracowników. Firma stale rozszerza swoją sieć sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i poza jego granicami. Rozwijając swoją działalność na rynkach zagranicznych Kanlux S.A. otworzył spółki zależne w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Niemczech oraz Rosji. Obecnie asortyment firmy jest dostępny w ponad 20 krajach obejmujących nie tylko Europę, ale również tak odległe kraje jak Boliwia, Gabon czy Australia.

http://www.kanlux.pl/files/inne/firma/b_kanlux.jpg

Swoim Klientom firma oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół sześciu grup produktowych: opraw architektonicznych, opraw zewnętrznych, opraw domowych, źródeł światła oraz asortymentu uzupełniającego w postaci osprzętu elektroinstalacyjnego oraz aparatury modułowej. Łącznie w ofercie Kanlux jest dostępnych ponad 1500 pozycji asortymentowych.

Wdrażając nowe produkty łączymy nowatorstwo z funkcjonalnością, mając przy tym na uwadze ich efektywność oraz żywotność, tak aby jak najlepiej służyły w życiu codziennym wszystkim użytkownikom. Stale monitorujemy światowe trendy i nowoczesne technologie, a wprowadzane nowości poddajemy ścisłym badaniom w naszym laboratorium testowym wyposażonym w najnowocześniejsze przyrządy pomiarowe oraz w jednostkach zewnętrznych. Różnorodność nowoczesnych rozwiązań po ich weryfikacji jest implementowana zarówno w produktach inwestycyjnych jak i do użytku domowego.

Jako firma działająca na globalnych rynkach zgodnie z dewizą „…więcej niż światło” Kanlux S.A. angażuje się w realizowanie założeń polityki odpowiedzialnego i ekologicznego biznesu. Oznacza to, że firma postępuje według obowiązujących norm i regulacji prawnych w krajach, w których działa, dbając jednocześnie o zachowanie procedur dotyczących ochrony środowiska a także wprowadzając działania mające na celu zapewnienie pracownikom najwyższych standardów pracy i możliwość nieustannego rozwoju osobistego i zawodowego.

Naszym Klientom na terenie całego kraju zapewniamy dostawę towaru w niespełna 24 godziny dzięki doskonale zorganizowanemu systemowi logistycznemu. Zamówienia realizowane są przez magazyn centralny znajdujący się w nowoczesnym parku logistycznym ProLogis Park w Chorzowie Batorym. Dodatkowo Kanlux S.A. gwarantuje swoim odbiorcom serwis posprzedażowy zapewniający bezproblemową możliwość złożenia reklamacji lub dokonania zwrotu towarów.

Firma Kanlux S.A. w 2004r. otrzymała Ceryfikat ISO zaświadczający, że wdrożony w firmie system zarządzania jakością jest zgodny z wymogami normy ISO 9001:2000 w zakresie importu, produkcji i dystrybucji artykułów oświetleniowych oraz elektroinstalacyjnych. Działania firmy zostały wielokrotnie docenione poprzez przyznawanie licznych nagród i wyróżnień.

 

 

KANLUX NA ŚWIECIE

 

Kanlux s.r.o. / Czechy

Początki istnienia firmy Kanlux s.r.o. sięgają 1999 r. W ciągu kilkunastu lat istnienia firma stała się bezsprzecznym liderem czeskiej branży oświetleniowej. Kanlux s.r.o. od samego początku dużą wagę przywiązuje do profesjonalnej obsługi swoich partnerów handlowych. Poza infrastrukturą, umożliwiającą bieżące utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, spółka nabyła system informatyczny klasy ERP, dzięki któremu możliwe jest skrócenie do jednego dnia czasu oczekiwania przez Klienta na otrzymanie przesyłki z zamówieniem. W Kanlux s.r.o. został wprowadzony także system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001. Audyt certyfikacyjny przeprowadzony został przez najbardziej znaną europejską firmę certyfikującą - TÜV Austria. Spółka utrzymuje bardzo wysoką dynamikę wzrostu obrotów. Obecnie Kanlux s.r.o. obsługuje ponad 500 podmiotów handlowych. Przedsiębiorstwo dostarcza wyroby oświetleniowe do klientów na terenie Czech a także Austrii, Słowenii i Czarnogóry. Ich bezpośrednią obsługą zajmują się Regionalni Managerowie Sprzedaży. Są oni odpowiedzialni za bezpośrednie kontakty z partnerami biznesowymi oraz pozyskiwanie kolejnych klientów.

Kanlux s.r.o. / Słowacja

Słowacka spółka Kanlux wydzielona została ze struktur czeskiej spółki Kanlux na początku 2007 r. i mimo stosunkowo krótkiego okresu trwania stała się jedną z największych liderów branży oświetleniowej, wśród firm o podobnym profilu działalności na terenie Słowacji. Siedziba firmy mieści się w mieście Trencin. W spółce zatrudnione są osoby, które wcześniej były pracownikami słowackiego oddziału Kanlux Czechy. Są to osoby z dużym doświadczeniem w branży oświetleniowej, doskonale znające klientów i rozumiejące ich potrzeby. Podobnie jak w innych spółkach Kanlux, osoby zatrudnione w słowackiej spółce są odpowiedzialne za osobiste kontakty z partnerami biznesowymi oraz pozyskiwanie kolejnych odbiorców, m.in. także na największych słowackich targach Elosys a także na Międzynarodowych Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Nitrze, na których od lat jako wystawca spółka Kanlux s.r.o. prezentuje swój asortyment.

Kanlux Kft. / Węgry

Węgierska spółka Kanlux Kft. powołana została w 2004 r. Jej założycielami byli szefowie Kanlux S.A. oraz Pan László Szücs, właściciel hurtowni będącej wcześniej wyłącznym dystrybutorem produktów Kanlux na terenie Węgier. W pierwszym okresie działalności firma zatrudniała czterech pracowników, co w zupełności zaspokajało ówczesne potrzeby przedsiębiorstwa. Obecnie samych tylko Regionalnych Managerów Sprzedaży jest pięciu. Siedziba Kanlux Kft. znajduje się w mieście Győr przy Bácsai út 153/b. Do dyspozycji spółki pozostaje budynek biurowy oraz magazyn o powierzchni ponad 300 m2. Dyrektorem generalnym Kanlux Kft. jest jego węgierski współwłaściciel, Pan László Szücs. Dzięki wytężonej pracy całego zespołu Kanlux Kft., firma stopniowo rozrasta się i zdobywa coraz to nowych klientów. Dziś, na terytorium całych Węgier, spółka obsługuje już ponad 200 podmiotów gospodarczych.

TOB Kanlux / Ukraina

Firma TOV Kanlux rozpoczęła swoją działalność na terenie Ukrainy w 2009 roku. Jednym z pierwszych klientów firmy był niemiecki market budowlany OBI z asortymentem liczącym 200 pozycji towarowych. Obecnie jesteśmy wiarygodnym partnerem dla prawie wszystkich sieci DIY na Ukrainie, wśród których są: Epicenter K, Nowa Linia, OBI, Praktiker, Leroy Merlin i Auchan oraz dla odbiorców hurtowych. Dla utrzymania stałych stanów towarowych użytkujemy magazyn o powierzchni 700 m2. Firma zatrudnia trzynastoosobowy sztab pracowników, w tym czterech Regionalnych Menadżerów Sprzedaży zajmujących się dystrybucją towarów na terenie Ukrainy. TOV Kanlux jest firmą aktywnie promującą nowoczesne energooszczędne technologie świetlne na rynku ukraińskim. Tym samym spółka ukraińska przyczynia się do wzrostu efektywności energetycznej w kraju i ochrony środowiska naturalnego.

OOO Kanlux / Rosja

Rosyjska spółka OOO Kanlux działa na rynku od końca 2011 roku. Od samego początku swojej działalności pracownicy spółki udowadniają potencjalnym klientom, że wypracowane przez lata działalności w Polsce i krajach sąsiednich standardy obsługi klienta, są dla nich olbrzymią wartością i stanowią przewagę konkurencyjną marki Kanlux. Aby zaspokoić potrzeby swoich klientów firma dostarcza szeroki asortyment sprzętu oświetleniowego z magazynu w Moskwie. Międzynarodowe targi sprzętu oświetleniowego INTERLIGHT, które odbyły się w Moskwie w listopadzie 2011 roku, były dla spółki doskonałą okazją do przedstawienia szerokiego wachlarza nowości oraz towarów z dotychczasowej oferty wielu liczącym się graczom na rynku rosyjskim. W planach spółki jest pozyskanie do współpracy kilkunastu dużych firm dystrybucyjnych, które będą w stanie zaopatrzyć w produkty Kanlux klientów w najbardziej odległych zakątkach kraju.

Kanlux EOOD / Bułgaria

Bułgarska spółka EOOD Kanlux działa na rynku od 2011 r. Od początku swojego istnienia dostarcza towary marki Kanlux do kilku dużych odbiorców hurtowych, których zadaniem jest ich dystrybucja na terenie całego kraju. Poprzez swoich partnerów firma sprzedaje szeroki asortyment produktów do najważniejszych na rynku sprzedawców sprzętu oświetleniowego, w tym sieci hipermarketów budowlanych PRAKTIKER i BAUMAX. Firma korzysta z nowoczesnego centrum logistyczno-magazynowego GOPET zlokalizowanego przy obwodnicy Sofii w miejscowości Kazichene. Z magazynu obsługiwanego przez fachowy zespół pracowników firmy GOPET towary marki Kanlux są dostarczane nie tylko do klientów bułgarskich, ale również za granicę. Spółka zaopatruje klientów w sąsiednich krajach, w tym w Grecji, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Macedonii i Serbii.

Kanlux GmbH / Niemcy

Niemiecka spółka Kanlux GmbH ma swoją siedzibę w Dortmundzie. Rozpoczęła działalność w grudniu 2011 r. i od tego czasu szybko zdobywa nowych klientów, rozszerzając sieć dystrybucji produktów Kanlux o kolejne regiony Niemiec. Osoby pracujące w Kanlux GmbH są odpowiedzialne za obsługę klientów, bezpośrednie kontakty z nimi, ale także m.in. za pozyskiwanie nowych odbiorców, m.in. na największych międzynarodowych targach oświetleniowych Light+Building we Frankfurcie, na których każdorazowo od 2010 r. spółka niemiecka, jako wystawca, ma możliwość zaprezentowania swoich produktów i spotkania się z nowymi, jak i obecnymi partnerami handlowymi.

Kanlux Lighting S.R.L. / Rumunia

Rumuńska Spółka Kanlux Lighting S.R.L. rozpoczęła działalność w kwietniu 2011 roku. Od samego początku działalności postawiła sobie za cel dotarcie do jak najszerszego grona klientów, bazując na znajomości marki, wypracowanej przez kilka lat działalności lokalnych dystrybutorów, zaopatrujących się w towary marki Kanlux bezpośrednio w Polsce. Możliwość zakupu większości asortymentu z magazynu o powierzchni 700 m2 zlokalizowanego w Bukareszcie znacznie uatrakcyjniło ofertę Kanlux dla jej stałych i nowych klientów. Pracownicy spółki regularnie kontaktują się ze swoimi klientami dbając o to, aby każdy z nich uzyskał jak najbardziej wyczerpującą informację o sprzedawanym asortymencie. Dzięki temu klientami firmy zostało wiele liczących się na rynku firm hurtowych i detalicznych, między innymi sieć centrów sprzedaży materiałów budowlanych ARABESQUE.

 

 

Czechy
Kanlux s.r.o.
Sadova 618
738 01 Frýdek-Místek
Česka republika
Tel. +420 558 402 511
Tel. +420 558 694 881-2
Fax +420 558 694 250
e-mail: kanlux@kanlux.cz
www.kanlux.cz

Słowacja
Kanlux s.r.o.
M. R. Stefánika 379/19
911 01 Trenčín
Slovensko
Tel. +421 327 446 385-6
Fax +421 327 446 387
e-mail: kanlux.sk@kanlux.sk
www.kanlux.sk

Węgry
Kanlux Kft.
Bácsai út 153/b
9026 Győr
Magyarország
Tel. 0036 96 525-467
Fax 0036 96 319-420
e-mail: info@kanlux.hu
www.kanlux.hu

Ukraina
TOB Kanlux
08130 Київська обл.,район Києво-Святошинський
с.Петропавлівська Борщагівка
вул. Леніна 1Б оф. 313
тел. +38(067)4430745
тел. +38(044)5853319
факс +38(044)5853318
e-mail: kanlux_ua@kanlux.com
www.kanlux.com

Rosja
OOO Kanlux
Угрешская улица, д. 2 стр. 15., 115088, г. Москва
Российская Федерация
тел. моб. +7 917 562 72 64
e-mail: russia@kanlux.com
www.kanlux.com

Bułgaria
Kanlux EOOD
Warehouse area Gopet Logistics, 1532 Kazichene, Sofia
Bulgaria
tel. +359 2 421 96 24
tel./fax +359 2 421 96 23
e-mail: kanlux.bg@kanlux.com
www.kanlux.com

Niemcy
Kanlux GmbH
Flugplatz 7-9, 44319 Dortmund
Deutschland
Phone: +49 2315 6557255
e-mail: kanlux.gmbh@kanlux.com
www.kanlux.com

Rumunia
Kanlux Lighting S.R.L.
Intrarea Binelui 1A, Sector 4
042159 Bucuresti
Romania
ph. +40 371 474 133
Fax +40 372 876 878
e-mail: comenzi@kanlux.com
www.kanlux.com

Polecane w sklepie internetowym

Reklama

RODO

Od dnia 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (nazwa RODO). 
W oparciu o obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, w szczególności Ogólne Rozporządzenie, w celu zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie której dane dotyczą należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 i 14 ust.1 i ust. 2 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł. 
Z uwagi na powyższe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ELEKTROPORTAL" S.Kurkowski E.Kurkowska Spółka Jawna, informuje Państwa, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ELEKTROPORTAL" S.Kurkowski E.Kurkowska Spółka Jawna, 41-922 Radzionków, ul. Kużaja 6, NIP 645-244-43-42 
2. Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, wysyłając e-mail na adres: info@elektroportal.pl ; 
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora; 
4. Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ELEKTROPORTAL" S.Kurkowski E.Kurkowska Spółka Jawna polegają na oferowaniu klientom produktów i usług, które przede wszystkim przyczyniają się do zwiększenia stabilności i bezpieczeństwa obrotu gospodarczego; 
5. Państwa dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie; 
6. Administrator przetwarza dane osobowe w zakresie, w jakim są one udostępniane przez źródła publicznie, tj. m.in. z Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG); 
7. Państwa dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa; 
8. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej; 
9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby przechowywanym danym osobowym zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami; 
10.W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do: 
a) żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych, 
b) żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych, 
c) żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych, 
d) żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych, 
e) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, 
f) przenoszenia Państwa danych osobowych, 
g) wniesienia skargi do organu nadzorczego.