NKT Cables, Elektroportal.pl - branżowy portal elektroinstalatorów i branży elektroinstalacyjnej

NKT Cables

http://www.nktcables.com/pl/about-us/profile/~/media/Images/NktCables/Article%20page%20images/Profile.gif?bc=ffffff&h=276&w=490

 

Firma nkt cables jest wiodącym dostawcą produktów dla sektora elektroenergetycznego na całym świecie. Projektują, produkują i wprowadzają na rynek wysokiej jakości kable przeznaczone dla infrastruktury elektroenergetycznej, budownictwa, kolejnictwa i motoryzacji.
Wizja firmy zakłada pozycję przywódcy w zakresie dostarczania klientom innowacyjnych oraz zrównoważonych rozwiązań o charakterze high-tech.

Zakłady produkcyjne
nkt cables należą do najnowocześniejszych, elastycznych i ekonomicznych na świecie, a dzięki ogromnym inwestycjom mogą je utrzymać na bardzo wysokim poziomie pod względem technologicznym. Środowisko naturalne jest jednym z kluczowych obszarów, zaś produkcja zero-emisyjna i zagospodarowywanie odpadów należą do priorytetów firmy. Fabryka nkt cables w Kolonii należy do najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów na świecie.

Głównym celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych produktów i rozwiązań dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Obroty firmy
nkt cables sięgają około 1,2 miliarda EUR, zaś liczba jej pracowników około 3.560 osób. Firma należy do NKT Holding A/S (www.nkt.dk), spółki notowanej na Duńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Do NKT Holding należy szereg firm działających w różnych sektorach przemysłu; prowadzi on działalność produkcyjną na czterech kontynentach. Grupa NKT zatrudnia 8.900 pracowników.

 

 

Polecane w sklepie internetowym

Reklama

Detektory firmy ORNO

Nastała chłodna pora roku, w wielu gospodarstwach domowych rozpoczęto już eksploatację urządzeń grzewczych,...

Zobacz produkt

Kamery termowizyjne KT-160 i KT-160a

Najnowsze kamery termowizyjne o rzeczywistej rozdzielczości termicznej (radiometryczna) 160 x 120:...

Zobacz produkt